EkonomiskAs braukšanas mācību kurss

Transporta tirgū samērā daudz tiek runāts par degvielas ekonomiju, par kravas transportlīdzekļos ieviestajām modernajām tehnoloģijām, kas ļauj braukt ekonomiski. Ekonomiskas braukšanas speciālisti gan atzīst – galvenā persona uz ceļa tomēr ir AUTOVADĪTĀJS.

„CENTRAKO” EKONOMISKAS BRAUKŠANAS MĀCĪBU REZULTĀTI – MAZĀKS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN DROŠĀKA BRAUKŠANA, PRODUKTĪVĀKS DARBS, kas sekmē maksimālu labumu NO KRAVAS AUTOMOBIĻIEM UN TO VADĪTĀJIEM.

Mācību programma:

  • Praktiskā braukšana I. Autovadītājs parāda savas automobiļa vadīšanas iemaņas un rezultātu. Tiek fiksēti braukšanas rezultāti – vidējais degvielas patēriņš, patērētā degviela, braukšanas laiks.
  • Teorētiskā daļa. Autovadītāji tiek iepazīstināti ar DAF kravas automobiļu tehniskajiem parametriem, kas ietekmē degvielas patēriņu; kravas automobiļa tehniskā stāvokļa, kā arī braukšanas ieradumu un iemaņu ietekmi uz degvielas patēriņu un veiksmīgu kravas automobiļu ekspluatāciju.
  • Praktiskā braukšana II. Braukšana, izmantojot teorētisko mācību ieteikumus. Braukšanas laikā instruktors pievērš autovadītāja uzmanību pieļautajām kļūdām, iesaka, kā racionāli rīkoties konkrētajā situācijā. Pēc otrās braukšanas tiek salīdzināti un apspriesti braukšanas rezultāti.

Mācības tiek organizētas lietuviešu, krievu un angļu valodā.

Uzņēmuma vadītājs, kura autovadītāji piedalījās autovadītāju mācību programmā, saņem mācību rezultātu pārskatu, autovadītājiem tiek izsniegti sertifikāti par ekonomiskas braukšanas mācību kursa pabeigšanu.

JA ESAT IEINTERESĒTI, LŪDZAM, GRIEZTIES:
Tālr.       +371 67871414
E-pasts   info@daf.lv

KONTAKTI

SIA CENTRAKO
Siltuma iela 5, Rīga, LV-1058, LATVIJA

Reģ. Nr.: 40003634540
E-pasts: info@daf.lv