Vispusīga garantijas un pēc-garantijas DAF kravas automobiļu un vilcēju tehniskā apkalpošana un remonts

Jūsu kravas automašīnai mēs nodrošināsim profesionālu, ātru, rūpīgu un augstas kvalitātes apkalpošanu un servisa darbu. Sākot ar regulārām pārbaudēm un beidzot ar sarežģītiem remonta darbiem. Visi remonta darbi būs perfekti pabeigti, pielietojot vienīgi atzītas metodes un oriģinālās rezerves daļas.

daf-vilkiku-servisas
workhouse

KVALIFICĒTA AUTOMEHĀNIĶU KOMANDA

Lai nodrošinātu augstu kvalitātes līmeni un darbinieki pastāvīgi iegūtu jaunāko informāciju, servisa darbiniekus periodiski apmāca DAF Trucks N. V. speciālisti. Viņi pastāvīgi dalās ar savu pieredzi un katru gadu iegūst zināšanas vietējās apmācībās.

workhouse

MODERNAS REMONTA UN DIAGNOSTIKAS IEKĀRTAS

Uzņēmums ievēro augstākos DAF tirdzniecības un servisa pārstāvniecības standartus, un ņemot vērā tehnoloģiju attīstību, atjauno servisa diagnostikas un remonta iekārtas.

daf-serviso-komanda

PROFESIONĀLA KOMANDA

Mūsu profesionālā komanda veiks Jūsu kravas automašīnas remontu ātri un kvalitatīvi, kā arī sniegs konsultācijas par to, kā izvairīties no problēmām nākotnē, vai to, kā pareizi parūpēties par iekārtu. Atstājiet visas savas rūpes mums un mēs pilnībā parūpēsimies par Jūsu smago transportu.

KONTAKTI

SIA CENTRAKO
Siltuma iela 5, Rīga, LV-1058, LATVIJA

Reģ. Nr.: 40003634540
E-pasts: info@daf.lv