DAF autorizētais serviss

CENTRAKO kā oficiālais DAF Trucks servisa dīleris darbojas Latvijā (Rīgā) un Lietuvā (Kauņā un Viļņā). DAF servisa profesionālais personāls parūpēsies par Jūsu kravas automašīnu, kur tiks nodrošināti visaugstākie kvalitātes pakalpojumi, tiks veikta garantijas un pēc-garantijas tehniskā apkalpošana un remonts.

Lai ietaupītu Jūsu laiku, mēs vadāmies pēc koncepcijas „viss vienuviet”, proti, ierašanās laikā, klients var ne tikai veikt kravas automašīnas remontu, bet arī veikt piekabes vai puspiekabes remontu, tāpat arī iegādāties nepieciešamās rezerves daļas, izmantot automašīnu mazgāšanas un citus pakalpojumus.

servisas-daf-sunkvezimiu

Kravas automašīnu serviss

exvhv_137537_daf-cab-production-39

Vispusīga garantijas un pēc-garantijas DAF kravas automobiļu un vilcēju tehniskā apkalpošana un remonts. Mēs nodrošinām Jūsu kravas automašīnas profesionālu, ātru, rūpīgu un augstas kvalitātes apkalpošanu un servisa darbu. Sākot ar regulārām pārbaudēm un beidzot ar sarežģītiem remonta darbiem. Visi remonta darbi būs perfekti pabeigti, pielietojot vienīgi atzītas metodes un oriģinālās rezerves daļas.

Priekabju un puspiekabju serviss

priekabu-servisas-remontas

Pieredzējusi automehāniķu komanda nodrošinās kvalitatīvu visu veidu piekabju un puspiekabju remontu, ar disku un trumuļu bremzēm.

Kravas automašīnu mazgāšana un tīrīšana

plovykla3

Mēs cenšamies būt elastīgi un apmierināt visu klientu prasības, tādēļ CENTRAKO ir izveidojis jaunu un modernu servisa pakalpojumu cenu piedāvājumu, tai skaitā arī kravas automašīnu mazgāšanas cenu piedāvājumu, kas ir veidots balstoties uz klientu vajadzībām un dažādajiem automašīnu pielietošanas veidiem

Centrako serviss Kauņā

servisas-sunkvezimiu

Centrako serviss Viļņā

autoservisas-daf

Centrako serviss Rīgā

centrako-servisas-latvia

KONTAKTI

SIA CENTRAKO
Siltuma iela 5, Rīga, LV-1058, LATVIJA

Reģ. Nr.: 40003634540
E-pasts: info@daf.lv