web

Uzņēmums DAF Trucks piedāvā kravas automašīnu CF un XF  jauno paaudzi,kas uzstāda jaunus standartus efektīvākiem kravu pārvadājumiem un paaugstinātam vadītāju komfortam. Uzlabots dzinējs,jauni spēka agregāti un aerodinamisko īpašību optimizācija sniedz līdz pat 7% degvielas patēriņa samazinājumu,savukārt jaunā DAF Connect autoparka vadības sistēma ļauj sasniegt vēl lielāku darbības efektivitāti. Turklāt jaunās paaudzes modeļiem CF un XF ir pazemināta pašmasa,līdz ar to attiecīgi palielināta celtspēja,kā arī atjaunots interjera un eksterjera dizains,kas nozīmē visaugstāko komforta līmeni vadītājam un padara auto pievilcīgāku.Šo lielisko jauno kravas automašīnu īpašniekiem tiek garantēts maksimāli iespējamais kalpošanas laiks bez pārtraukuma un minimālas uzturēšanas izmaksas.

     Jaunie CF un XF: vērtīgs ieguvums katram īpašniekam.

 1. Degvielas samazinājums līdz pat 7%
 2. Innovatīvie dzinēji PACCAR MX-11 un MX-13:efektīvāks degvielas patēriņš apvienojumā ar lielāku jaudu un griezes momentu jau pie zemiem dzinēja apgriezieniem.
 3. Jaunās efektīvās automātiskās pārnesumkārbas TraXon ar 12.ātrumu pārnesumkārbu standartaprīkojumā,iespējams arī pasūtīt 16. ātrumu pārnesumkārbu.Zemāki jaudas zudumi samazinātas berzes dēļ,vēl ātrāka pārslēgšanās uz nākamo pārnesumu un paplašinātas EcoRoll izmantošanas funkcijas.
 4. Jauna,efektīvāka aizmugurējā ass ar zemākiem pārnesumu skaitļiem-uzlabojums sasniegts pateicoties pārnesumu skaitļa samazināšanai līdz 2,05:1,kas ļauj attīstīt ātrumu 85 km/h pie 1000 līdz 1040 dzinēja apgriezieniem minūtē.
 5. Uzlabota spēka agregātu elektrisko vadības bloku programmatūras funkcionalitāte-jaunie CF un XF modeļi atšķiras ar pilnīgi jaunu elektroinstalācijas un elektronikas konfigurāciju.Pateicoties šiem uzlabojumiem,ātruma kontroles sistēma darbojas efektīvāk un ietaupa papildus degvielu.
 6. Aerodinamisko īpašību optimizācija-lai sasniegtu pēc iespējas minimālāko transportlīdzekļa degvielas patēriņu tika uzlabota jauno modeļu CF un XF saulessargu aerodinamika.Savukārt jaunais XF modelis aprīkots ar paplašinātu riteņu arku un pārveidotu gaisa plūsmu dalītāju radiatora restes sānos lai uzlabotu visas automašīnas aerodinamiku,ieskaitot motortelpu.Izveidota jauna dizaina radiatora reste un jauni pārsegi starp kabīni un rāmi.
 7. Efektivitātes ziņā jauno dzinēju motorbremze (PACCAR Engine brake) ir nozares līderpozīcijās-PACCAR MX-11 dzinējiem motorbremzes jauda tika palielināta no 320 līdz 340 kW pie 1500 dzinēja apgriezieniem minūtē,savukārt dzinēju PACCAR MX-13 motorbremzes jauda nav zemāka par 360 kW diapozonā no 1200 līdz 1500 dzinēja apgriezieniem minūtē.
 8. Samazināta automašīnas pašmasa par 100 kg un palielināta celtspēja-pilnīgi jauna kompakta izplūdes gāzu attīrīšanas sistēma (EAS),kas nodrošina vairāk vietas uz šasijas,piemēram,degvielas tvertnēm ar lielāku tilpumu,kompresoriem,instrumentu kastēm vai celtņa balstiem.Sakarā ar vairākiem papildus pasākumiem,tostarp dzinēja un šasijas masas samazinājumu,jauno modeļu CF un XF pašmasa tikusi samazināta kopumā par 100kg,kas nozīmē atbilstošu celtspējas pieaugumu un/vai arī samazinātu degvielas patēriņu.
 9. Maksimāli iespējamais kalpošanas laiks bez pārtraukumiem.
 10. Tehnisko apkopju intervāls palielināts no 150 000 lidz 200 000 km.
 11. Augsta kravu pārvadājumu efektivitāte pateicoties DAF Connect autoparka pārvaldīšanas sistēmai-innovatīva autoparka pārvaldīšanas sistēma kas nodrošina transporta operatoru ar informāciju par transportlīdzekļa un autovadītaja produktivitāti reālajā laikā.Operators var kontrolēt transportlīdzekļa atrašanās vietu,noskrējienu,degvielas patēriņu,kā arī atskaites par vadītāja braukšanas un maršruta plānošanas efektivitāti.

 Jaunie CF un XF modeļi: katra autovadītāja īsts sapnis!

 1. Jauna kabīnes salona apdare
 2. Jauna salona klimata kontroles sistēma (HVAC)
 3. Jaunā modeļu līnija Exlusive
 4. Atjaunināts mērinstrumentu panelis un salona priekšējais panelis
 5. Slēdžu atrašanās vietas un funkcijas pielāgojamas atbilstoši vadītāja vēlmēm.

KONTAKTI

SIA CENTRAKO
Siltuma iela 5, Rīga, LV-1058, LATVIJA

Reģ. Nr.: 40003634540
E-pasts: info@daf.lv