Start the Future

DAF iepazīstina ar Jaunās Paaudzes XF, XG un XG⁺ modeļiem

Jauns efektivitātes, drošības un vadītāja komforta etalons 

Kad dimensijām ir piešķirta telpa, rodas kaut kas unikāls

Eiropas Komisija ir ieviesusi jaunu regulu attiecībā uz masu un izmēru, lai paplašinātu robežas gan attiecībā uz emisijām (CO2), gan satiksmes drošību un vadītāja komfortu. DAF ir pirmais Eiropas kravas automašīnu ražotājs, kas izmantoja jaunu tiesību akta sniegto papildu brīvību, un prezentēja absolūti jauno kravas automašīnu paaudzi ar ārkārtīgi pievilcīgu un aerodinamisku dizainu. DAF Jaunajā Paaudzē apvienoti kopā savā klasē vadošā efektivitāte, drošība un vadītāja komforts, kas absolūti maina spēles noteikumus.

Atraskite
naujos
kartos
DAF

Liels, lielāks, lielākais

DAF Jauno paaudzi pārstāv XF, XG un XGtālsatiksmes kravas automašīnas, kas jau ir gatavas nākotnei. Pilnībā izmantojot jaunās Eiropas regulas par masu un izmēriem sniegtās priekšrocības, visi trīs kabīnes varianti izceļas ar skaistu un augsti aerodinamisku dizainu. Turklāt izteikti plašs kabīnes salons sniedz vadītājam nepārspējamo komfortu. 

XF

Standarti

kabīnes garums – 2.360 mm

stāvēšanas augstums -1.900-2.075 mm

kabīnes tilpums – 9,73 m3

XG

Atsevišķa līga 

kabīnes garums – 2.690 mm

stāvēšanas augstums – 1.900-2.075 mm

kabīnes tilpums – 11,85 m3

XG+

Jaunais DAF flagmanis 

kabīnes garums – 2.690 mm

stāvēšanas augstums – 2.145-2.195 mm

kabīnes tilpums – 12,50 m3

XG+
XG
XF

Katra autopārvadātāja vizītkarte

Jaunās paaudzes XF, XG un XG⁺ modeļi izskatās vienkārši fantastiski. Pievilcīgu un iezīmīgu ārējo dizainu raksturo nepārspējama aerodinamika. Skaistums satiekas ar funkcionalitāti.

DAF Virtuālā Pieredze

Iepazīstiet DAF Jaunās Paaudzes kravas automašīnas virtuālajā izmēģinājuma braucienā un atklājiet daudz citu funkciju DAF Virtuālajā Pieredzē!

Attīstības virzītājspēki

DAF New Generation sērija tika izstrādāta saskaņā ar jaunās ES regulas par masu un izmēru mērķiem, pilnībā fokusējoties uz galvenajiem attīstības kritērijiem, ieviešot jaunu industrijas standartu efektivitātē, drošumā un vadītāja komfortā

Nepārspējamā efektivitāte

Ar New Generation DAF XF, XG un XG+ modeļiem DAF ievieš jaunu etalonu transporta efektivitātē. Izsmalcinātajiem tālsatiksmes transportlīdzekļiem ir aerodinamisks dizains, kas ir vadošais šajā nozarē. Turklāt PACCAR MX dzinēju, TraXon automatizētās transmisijas un DAF aizmugurēja tilta nozīmīgas inovācijas veicina degvielas patēriņa efektivitātes paaugstināšanos ne mazāk kā par 10%. Neliels transportlīdzekļa svars un lieliskas tehniskās apkopes iespējas nodrošina klasē labāko kravnesību un darbspējas laiku. 

Izcila drošība

Jaunās Paaudzes DAF XF, XG un XG+ modeļi piedāvā izcilu drošību otrajiem vadītājiem, kā arī citiem satiksmes dalībniekiem. Lieli logi, īpaši zemas logu jostu līnijas un praktiskais ceļa apmaļu saskatamības sānu skatlogs rada jaunu tiešās redzamības standartu. New Generation DAF kravas automašīnas ar izturīgu kabīnes konstrukciju, klasē vadošo ergonomiku un viedajām funkcijām, kas padara braukšanu vēl drošāku, ir nozares līderi satiksmes drošības jomā.

Lielisks vadītāja komforts

Esam izmantojuši visas iespējas, lai autovadītājiem nodrošinātu izcilu komfortu – no transmisijas līdz balstiekārtai, no kabīnes salona interjera līdz sēdekļiem un guļvietām. Rezultātā mēs ieguvām vienmērīgāko braukšanu tirgū apvienojumā ar vislabāko vidi braukšanai, atpūtai un miegam. New Generation DAF uzsāk jaunu ēru vadītāja komfortā.

Gatavi nākotnei

Pasaule, kurā mēs dzīvojam, mainās. Nepieciešamība samazināt CO2 emisijas klimata pārmaiņu dēļ, uzlabot gaisa kvalitāti pilsētās un uzlabot satiksmes drošību īpaši neaizsargātiem satiksmes dalībniekiem ir cieši saistīta ar autovadītāju trūkumu un nepieciešamību piesaistīt labus un profesionālus autovadītājus.

“Jaunās paaudzes XF, XG un XG+ ir DAF atbilde; tā ir pilna tālsatiksmes transportlīdzekļu sērija, kas aizsāk nākotni un ievieš jaunu laikmetu transporta efektivitātes, drošības un vadītāja komforta jomā. New Generation DAF ir pilnīgi jauna un īpaši energoefektīva transportlīdzekļa platforma, kas ir pilnībā sagatavota nākotnes enerģijas nesējiem, savukārt īpaši moderni dīzeļdzinēji ir gatavi izmantot jaunākās paaudzes biodegvielas un nākotnes e-degvielas.”

Rons Borsbooms
DAF produktu attīstības izpilddirektors

0 %
Degvielas efektivitātes pieaugums līdz 10%
0
Salona tilpums m³
0
Servisa intervāls līdz

Izmēģiniet jaunās paaudzes DAF paplašinātajā realitātē

DAF ievieš jaunu veidu, kā pārbaudīt mūsu jaunās paaudzes DAF traktorus. Izpētiet nākamās paaudzes DAF XG⁺ interaktīvā paplašinātās realitātes lietotnē.

Lejupielādējiet lietotni tūlīt!

Lejupielādējiet lietotni no App Store vai Google Play!

KONTAKTI

SIA CENTRAKO
Siltuma iela 5, Rīga, LV-1058, LATVIJA

Reģ. Nr.: 40003634540
E-pasts: info@daf.lv

INOVATĪVI PRIEKŠĒJIE UN SĀNU ATPAKAĻSKATA SPOGUĻI VAI PAPILDU KAMERAS

Lai maksimāli uzlabotu aerodinamiskās īpašības, jūs varat izvēlēties videonovērošanas sistēmu. Kā alternatīvu mēs piedāvājam spoguļus, kas paredzēti gaisa pretestības mazināšanai un drošības uzlabošanai, vienlaicīgi palielinot tiešās redzamības skata leņķi.

KONISKA VEIDA KABĪNES FORMA

Priekšpusē kabīnei ir šaura forma un tā paplašinās uz aizmuguri. Šī konstrukcijas īpatnība nodrošina lieliskas aerodinamiskās īpašības.

AIZSARGI (DUBĻU SARGI)

Ieliektie aizsargi un kabīnes pagarinātāji ir ideāli piemēroti savienošanai ar piekabi, kas uzlabos transportlīdzekļa aerodinamiskās funkcijas, kā arī veicinās degvielas ekonomiju un CO2 izmešu samazināšanu atmosfērā.

NOSLĒGTIE RIEPU ARKU VĀKI

Noslēgtie riepu arku vāki kopā ar unikālo noapaļojumu samazina turbolenci un palielina aerodinamisko efektivitāti.

AERODINAMISKAIS KARTERA AIZSARGS

Apakšējās daļas aerodinamiskais apšuvums nodrošina optimālu gaisa plūsmu, kas plūst zem kravas automašīnas kustības laikā. Tādā veidā tiek samazināta turbolence zem mašīnas, panākot lielāku aerodinamisko efektivitāti.

PAGARINĀTA KABĪNES PRIEKŠĒJĀ DAĻA

Pateicoties jaunajām Vienošanās par transportlīdzekļu masas un gabarītu prasībām, ir kļuvis iespējams pagarināt kabīni nepārspējamai aerodinamikas efektivitātei, kā arī īpaši plašais salons, nodrošina maksimālu komfortu autovadītājam.

STIPRI IZLIEKTS VĒJSTIKLS

Pirmo reizi šajā nozarē: stipri izliekts vējstikls. Labas redzamības apvienojums ar labāko aerodinamiku.